phone
شماره تماس :

03154759316

mail
پست الکترونیک :

shadlincarpetco@gmail.com

فرش مورد نظر خود را در دکوراسیون های مختلف امتحان کنید.

جدید ترین اخبار

 • وبسایت جدید شرکت شادلین فرش کاشان
  وبسایت جدید شرکت شادلین فرش کاشان

  وبسایت جدید شرکت فرش شادلین کاشان در سال جاریبا هدف معرفی مطلوب تمامی محصولات این شرکتو جلب رضایت مشتریان و همچنین سهولت دسترسی کاربران همگام با پیشرفت فن آوریهای جدید، با اعمال تغییرات جدید در طراحی راه اندازی شد و دسترسی کاربران را به بخشهای مختلف آن تسهیل کرده است.

  محصولات شادلین فرش کاشان در زمینه فرش ماشینی ، گبه، گلیم فرش و فرش عروسکی در تراکم های و سایزهای مختلف و سایز منتخب مشتری قابل عرضه می باشد

  از خدمات منحصر به فرد این شرکت، امکان قرارگیری فرش در دکورهای مختلف می باشد که کاربران محترم می توانند فرش ها را در دکور منزل تصور کنند.این سایت که به نوبه خود یکی از قوی ترین سایت ها در حوزه فرش ماشینی می باشد،

  قالبی جدید و امکانات بیشتر رونمایی شد. سایت جدید شرکت قابلیت های بسیاری اعم از: معرفی کامل محصولات و ثبت سفارش کامل توسط کاربر، خرید اینترنتی فرش ، صفحات درباره ما و ارتباط با ما و همچنین جستجوی بسیار قوی برای محصولات را پوشش می دهد. همچنین سایت به صورت سازگار با موبایل، تبلت و انواع پلت فرم های دیگر طراحی شده است . آدرس سایت شرکت می باشد.

  لطفا نظرات خود را برای ماارسال کنید و در سایت ثبت نام کنید.

  کلمات کلیدی

  گبه ماشینیفرش فانتزیفرش اتاق کودک

 • به مناسبت سالگرد درگذشت پدرنساجی ایران : کسی که ارباب واقعی بود
  به مناسبت سالگرد درگذشت پدرنساجی ایران : کسی که ارباب واقعی بود

  هشتم آبان ماه رسید و سالگرد کوچ مرحوم تفضلی از دنیا. حال و هوای شهر پاییزی است، اما برای تمام کسانی که او را میشناسند، بعد از 31 سال، هنوز هم نام او سبز است، حتی در دل این زرد و نارنجیهای پاییزی.

  همه به نیکی از او یاد میکنند؛ حالا یا خودشان در زمان حیات اش بودهاند، یا در کلام بزرگترها ذکر خیرش را شنیدهاند؛ حسن تفضلی را میگویم؛ «پدر نساجی ایران»، معروف به ارباب تفضلی یا حاجی ارباب.

  زمانی که نام مرحوم «ارباب تفضلی» برده میشود، همه از اراده و پشتکارش برای پایدار نگهداشتن صنعت نساجی و ایجاد اشتغال میگویند و با حسرت و افسوس از رفتنش یاد میکنند.

  مرحوم حسن تفضلی، نخستین کارخانه ریسندگی را در آذر 1313 در کاشان بنیاد گذاشت و در سالهای بعد کارخانههای شماره 2 و شماره 3 را در همین شهر راهاندازی کرد.

  او از فعالان اقتصادی ایران بود که طی بیش از شش دهه فقط در حوزه صنعت نساجی فعالیت داشت و نیروی خود را در حوزههای متعدد پراکنده نکرد و به همین دلیل در عرصه فعالیت صنعتی رویکرد تخصص گرا داشت.

  اما در کنار توجه به تولید داخلی و اشتغالزایی، از فضایل بارز و قابلتحسینی که بیشتر مردم از ایشان به خاطر دارند، خوشرویی، برخورد فوقالعاده پسندیده و برطرف کردن مشکلات کارگری بود که مرحوم «ارباب تفضلی» داشت.

  بنا به گفته اطرافیان، تفضلی صبحها قبل از کارمندانش به دفتر میآمد و عصرها تا دیروقت در دفتر کارش حضور داشت و حتی در 92 سالگی باوجود کهولت سن کار را رها نکرده و شعارش این بوده: «95 درصد صنعت، کار است و 5 درصد سرمایه. کار از هر سرمایهای ارزشمندتر و ارزشهای انسانی به کار بسته است.»

  تفضلی در بسیاری از کارهای خیریه و نیکوکارانه مشارکت داشت؛ کمک به ساخت باشگاه ورزشی کارگران کاشان، ساخت مرکز رادیولوژی و بخش سیسییو در بیمارستان شهید بهشتی کاشان، مرمت آرامگاه محتشم کاشانی و چاپ اشعار وی، کمک به تأسیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، دانشکده نساجی دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و کمک به مساجد و هیئتهای مذهبی.

  یکی از اهالی کاشان در وصف ارباب میگوید: بنده اولین بار که نام ارباب تفضلی را شنیدم، حدود ده سال داشتم. آن زمان یکی از همسایههای ما که کارگر کارخانه ریسندگی بود و تعداد فرزندان زیادی داشت، عمل جراحی قلب انجام داده بود. ازآنجاکه اوضاع مالی خوبی هم نداشت، فشار زیادی متحمل میشد. یک روز شنیدم که گفتند ارباب تفضلی رئیس کارخانه برای عیادت به منزل او آمده است. پس از رفتن ارباب، متوجه میشوند که مبلغ زیادی پول (آنچه به خاطرم میآید حدود 20 هزار تومان) زیر متکای کارگر بیمار گذاشته و رفته است.

  زیبا تفضلی، دختر ایشان، درباره پدر میگوید: تمام همت پدر این بود که با مدد الهی در خدمت مردم باشد و تمام فکرش آن بود که از طریق آموزش کارایی و تلاش، مردم را بهسوی اندیشه برتر، خلاقیت نوین و صنعتگری جدید سوق دهد و زندگی بهتری در سایه امید، آگاهی و سازندگی برایشان میسر سازد. پدرم، با خریدوفروش پارچههای کرباسی و متقال کارش را شروع کرد و پس از مدتی به قالیبافی با ایجاد کارگاههایی با قالیهای نفیس که هماکنون هرکدام گنجینهای از هنر دست ایرانی و این مرزوبوم و زینتبخش موزهها و نمایشگاههای هنری جهان است، روی آورد.

  تا ارباب بود، کارگران با جانودل کار میکردند و کسی شرمنده زن و بچهاش نبود. پارچه تولید کارخانه با بهترین کیفیت تولید میشد و بازاریان برای خرید آن رقابت میکردند. همهچیز هماهنگ و منظم بود. وقتی رفت، بهتدریج همهچیز تغییر کرد و صلابت و مدیریت خردمندانه، برای نگهداری از آن مجموعه و استمرار تولید دیده نشد.

  * * *

  شرح زندگینامه و یاد کردن از افراد کارآفرین در هر عرصه، بهویژه در صنعت فرش، تنها برای خواندن و افسوس خوردن در هجرانشان نیست؛ بازخوانی زندگی و رفتار بزرگانی چون حسن تفضلی، میتواند بهعنوان نمونه و سرمشقی، الگوی راه تمامی مدیران در مجموعههای مختلف باشد. توجه به تولید داخل، دقت به وضعیت اطرافیان و در حد توان رفع مشکلاتشان، همدلی کردن با کارگرانی که چون خون در رگهای صنعت فرش جاریاند، و درمجموع فعالیتها و رفتارهای مشفقانه و خیری که نام نیک از ما بگذارد میتواند ادامه یابد و در گوشه گوشۀ ایران، ارباب تفضلیها تکثیر شوند.

  امید است مادامیکه دانشمندان، فرهیختگان و کارآفرینان کشورمان زندهاند، قدرشان را بدانیم و از این سرمایههای معنوی استفاده کنیم.

  روح تمام این عزیزان، بهویژه مرحوم حسن تفضلی شاد و نام و یادشان گرامی باد.

 • تجویز نور آفتاب برای افزایش قیمت فرش دستباف
  تجویز نور آفتاب برای افزایش قیمت فرش دستباف

  نقل از روزنامه ایران، این فرشها در شهر «آنتالیا» در زمینی به مساحت 50 هزار هکتار زیر آفتاب قرار میگیرند.
  به گفته کارشناسان، درجه حرارت بالا و نورخورشید سبب میشود تا رنگ فرشهای دستباف زنده تر و جذابتر شده و مورد قبول مشتریان غربی قرار بگیرند. «ابراهیم گاییکوگلو» از اتحادیه صادرکنندگان فرش استانبول در این باره به نیویورک تایمز گفت:«رنگهای شیمیایی فرشهای دستباف که 40 تا 50 سال پیش بافته شدهاند زیر نورخورشید زیبایی بیشتری پیدا میکنند. اکنون 25 هزار فرش زیر نور آفتاب قرار میگیرند تا در بازارهای غربی به مشتریان ارائه شوند. یک هواپیمای بدون سرنشین از این مراسم دیدنی عکسهای جالبی گرفته است

 • کانال تلگرام شادلین فرش کاشان
  کانال تلگرام شادلین فرش کاشان

  سلام خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترم :

  همین الان از جدیدترین طرح های این شرکت و اخبار فرش آگاه شوید.

  لینک کانال تلگرام شادلین فرش کاشان

  shadlinfarshkashan@

  www.shadlinfarsh.com

 • اعتماد به محصول با کیفیت یا برند در فرش ماشینی
  اعتماد به محصول با کیفیت یا برند در فرش ماشینی

  محصول با کیفیت در شرکت فرش شادلین از اهمیت بالایی برخوردار است که استراتژی این شرکت حول این محور می چرخد .

  از جمله آرمان ها و اهداف این شرکت در جهت تولید فرش ماشینی کیفیت محصول و نقد مثبت از طرف مشتری ها می باشند.

  محبوبیت برند یکی از عوامل تأثیرگذار در جذب مشتری و افزایش میزان فروش است. بهعنوان مثال شرکت اپل خود را بهعنوان برندی دوستانه و قابل دسترس تعریف کرده است و امروزه بهعنوان یکی از محبوبترین برندهای صنعت خود شناخته میشود. بنابراین هر برندی باید برای افزایش محبوبیت خود تلاش کند. اما محبوبیت به تنهایی کافی نیست و باید با جلب اعتماد همراه باشد. مردم ترجیح میدهند از فروشگاههای قابل اطمینان خرید کنند.

  اعتماد تعریف دیگری از صداقت بوده و به همان اندازه ضروری است. هر برند با نحوهی معرفی و داستان خود اعتماد مشتری را جلب میکند. درنتیجه برندی که عملکردی نامنظم داشته و نتواند خودش را جای مشتری قرار دهد اعتماد مخاطب را نیز نخواهد داشت. در ادامهی این مقالهی به بررسی بیشتر سهلانگاریهای برند در جلب اعتماد مشتری میپردازیم تا با دیدگاه باز و نگاه آگاهانه به سمت خرید فرش یا هر محصول دیگری برویم.

  1- داشتن وب سایت نامناسب برای معرفی کسبوکار

  وبسایت اولین منبع هر مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند است. برندی که وبسایت نامرتب با طراحی نامناسب داشته باشد هرگز نمیتواند اعتماد مشتری را جلب کند. داشتن وبسایتی با طراحی مناسب حتی برای کسبوکارهای ساده و کوچک نیز ضروری است. وبسایت به اندازهی اولین برخورد در ملاقاتهای حضوری مهم است و هرقدر طراحی بهتری داشته باشد تأثیر بهتری روی مخاطب خواهد گذاشت.

  یک وبسایت مناسب باید به مخاطب نشان دهد در چه زمینهای فعالیت میکند، چگونه به مشتری سود میرساند و چه وجه تمایزی نسبت به سایر رقبا دارد. صفحهی اول وبسایت نباید شلوغ و نامرتب باشد، تصاویر و محتوای زیادی داشته باشد و از فونت نامناسب برای متون استفاده کرده باشد. وبسایت، صدای برند است و باید با توجه به ویژگیهای اساسی برند طراحی شود. همچنین باید راهنمای ساده داشته باشد تا مخاطب به راحتی به صفحهی مورد نظر هدایت شود. توجه کنید متنی که داخل وبسایت مینویسید نباید غلط املایی داشته باشد. برخی مخاطبان به این موضوع اهمیت نمیدهند اما اغلب مردم نسبت به غلط نگارشی و گرامر سختگیر هستند.

  سرعت بارگذاری سایت باید بالا باشد. به طور متوسط کاربران انتظار دارند وبسایت بعد از 4 ثانیه بارگذاری شود و در غیر این صورت، صفحه را میبندند. هرقدر سرعت بارگذاری کمتر باشد احتمال اینکه در جستجوی گوگل رتبهی کمتری کسب کند بیشتر میشود. به یاد داشته باشید یک وبسایت نامناسب، یعنی برند به تأثیر اولین برخورد اهمیتی نمیدهد یا بودجهی کافی برای طراحی وبسایت در اختیار ندارد.وبسایت اولین منبع هر مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند است. برندی که وبسایت نامرتب با طراحی نامناسب داشته باشد هرگز نمیتواند اعتماد مشتری را جلب کند. داشتن وبسایتی با طراحی مناسب حتی برای کسبوکارهای ساده و کوچک نیز ضروری است. وبسایت به اندازهی اولین برخورد در ملاقاتهای حضوری مهم است و هرقدر طراحی بهتری داشته باشد تأثیر بهتری روی مخاطب خواهد گذاشت.

  یک وبسایت مناسب باید به مخاطب نشان دهد در چه زمینهای فعالیت میکند، چگونه به مشتری سود میرساند و چه وجه تمایزی نسبت به سایر رقبا دارد. صفحهی اول وبسایت نباید شلوغ و نامرتب باشد، تصاویر و محتوای زیادی داشته باشد و از فونت نامناسب برای متون استفاده کرده باشد. وبسایت، صدای برند است و باید با توجه به ویژگیهای اساسی برند طراحی شود. همچنین باید راهنمای ساده داشته باشد تا مخاطب به راحتی به صفحهی مورد نظر هدایت شود. توجه کنید متنی که داخل وبسایت مینویسید نباید غلط املایی داشته باشد. برخی مخاطبان به این موضوع اهمیت نمیدهند اما اغلب مردم نسبت به غلط نگارشی و گرامر سختگیر هستند.

  سرعت بارگذاری سایت باید بالا باشد. به طور متوسط کاربران انتظار دارند وبسایت بعد از 4 ثانیه بارگذاری شود و در غیر این صورت، صفحه را میبندند. هرقدر سرعت بارگذاری کمتر باشد احتمال اینکه در جستجوی گوگل رتبهی کمتری کسب کند بیشتر میشود. به یاد داشته باشید یک وبسایت نامناسب، یعنی برند به تأثیر اولین برخورد اهمیتی نمیدهد یا بودجهی کافی برای طراحی وبسایت در اختیار ندارد.

  2- عدم دریافت نقدهای مثبت از طرف مشتریهای راضی

  طبق آمار اعلام شده 99 درصد مشتریها نقدهای آنلاین را بررسی میکنند و 88 درصد آنها به آنچه که میخوانند اعتماد میکنند و 72 درصد بعد از خواندن نقد برای خریدن محصول اقدام میکنند. درنتیجه هیچ تبلیغی برای یک برند بهتر از پیشنهاد شدن توسط مشتریهای راضی نیست.

  مشتریهای خود را به شرکت در نظرسنجی تشویق کنید. طبق نظرسنجیهای انجام شده 70 درصد مشتریها، در صورت درخواست مایلند تجربهی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. در شبکههای اجتماعی و پستهای وبلاگ به طور مستقیم با مشتریها در ارتباط باشید و نظر آنها را در کانالهای شبکههای اجتماعی و وبسایت خود منتشر کنید. از نقدهای منفی نترسید و مشکلات را حل کنید. برندی که حتی یک نقد منفی نداشته باشد مشتری را نسبت به مخفیکاری مشکوک میکند. نقدهای منفی اعتبار و شفافیت برند را افزایش میدهند.

  3- عدم فعالیت در شبکههای اجتماعی

  برندی که در شبکههای اجتماعی فعالیت نداشته باشد یعنی کسبوکار خود را متوقف کرده است یا بودجهی کافی برای استخدام متخصص و رسیدگی به این موضوع را نداشته یا علاقهای به برقراری ارتباط با مردم و یادگرفتن از آنها ندارد. مردم فکر میکنند برندی که هیچ تعاملی با مشتریها و طرفداران خود نداشته باشد یعنی نظر مردم هیچ اهمیتی برایش ندارد، در دسترس نیست یا حقیقتی را از دیگران پنهان میکند. ناگفته نماند فعالیت نیمهکاره برند در شبکههای اجتماعی نیز به هیچ عنوان مناسب نیست و مزایای بهرهمندی از اینفلوئنسر مارکتینگ را نیز از دست میدهد. اینفلوئنسرها افراد معروف در شبکههای اجتماعی هستند که با طرفداری از یک برند و تبلیغ محصولاتشان تأثیر زیادی در افزایش میزان فروش محصولات دارند.

  4- اطلاعات درستی به مخاطب نمیدهید

  هیچ چیز بیشتر از اطلاعات اشتباه در مورد محصول یا خدمات نمیتواند اعتماد مشتری را نسبت به برند از بین ببرد. صداقت و شفافیت اولین اصول جذب اعتماد هستند و باید در تمام مراحل ارتباط با مشتری مانند خدمات پس از فروش رعایت شوند. بهعنوان مثال برندی به مشتری، تاریخ مشخصی را برای تحویل نتایج قرارداد، قول داده است؛ اما به دلایلی نمیتواند این کار را انجام دهد و برای همیشه اعتماد خود را نزد مشتری از دست میدهد.

  همچنین تمامی اطلاعاتی که در مورد محصولات، خدمات و رویدادها از طریق راههای ارتباطی منتشر میشوند باید صحت داشته باشند. مهم نیست واسطهی ارتباطی شرکت وبسایت است یا فردی که به نمایندگی از برند در رویدادها سخنرانی میکند، مهم این است که حرف برند باید در تمامی کانالهای ارتباطی یکسان باشد تا بتواند اعتماد مشتری را جلب کند.

  5- به ارتباطات اهمیت نمیدهید

  این روزها روشهای تبلیغاتی متفاوت از گذشته هستند و برندهایی که مشتری را به طور مستقیم برای خرید محصول ترغیب میکنند شانس زیادی ندارند. از این رو بازاریابانی موفق هستند که اطلاعات مفیدی در مورد محصولات برند بدهند و مشتری را به شکل غیر مستقیم نسبت به خرید ترغیب کنند. بهعنوان مثال یک شرکت خدمات بیمه عمر باید در وبلاگ خود پستهایی در مورد اهمیت سلامت، سبک زندگی و اهمیت خانواده منتشر کند تا اطمینان و اعتماد مشتری را جلب کند.

  یکی دیگر از روشهای حفظ ارتباط بعد از فروش محصول ارسال نحوهی استفاده محصولات و خدمات به مشتری است. بعد از فروش محصول و خدمات خود فکر نکنید همه چیز تمام شده است. به طور دائم با مشتری در ارتباط باشید و او را راهنمایی کنید.

  جمعبندی

  درنهایت میتوان گفت یکی از بهترین راهها برای جلب مشتری این است که خودتان را جای آنها بگذارید. آنها میدانند هدف همهی کسبوکارها پول درآوردن است اما ترجیح میدهند از برندی خرید کنند که برای رفع مشکلی خاص به آنها کمک میکند. برای جلب اعتماد مشتری، خودتان و کاری که انجام میدهید را صادقانه به آنها معرفی کنید. اطلاعات خود را دوستانه با آنها به اشتراک بگذارید و تمام اعضای تیم را با هم هماهنگ کنید. با این کار نه تنها اعتماد مشتری را جلب میکنید بلکه شاید به برند محبوب آنها تبدیل شوید

جدید ترین مقالات

 • مقاله
  دلایل مهم برای خرید فرش فانتزی

  یکی از جدیدیترین فرش هایی که اخیرا در بازار عرضه شده است ،فرشهای فانتزی هستند که در زمان کمی به خوبی توانستهاند سطح وسیعی از بازار را پوشش دهند و مطابق سلیقه روز، نیاز مشتری را بر اساس سلیقه و درخواست آنها برطرف کنند. دکوراسیون و سبک خانههای امروزی کاملا متفاوت شده است و از طرفی هزینههای بالای خرید فرش دستباف، مردم را از این خرید منصرف میکند به همین دلیل میتوان گفت به اقتضای این شرایط، فرشهای گبه ماشینی و فرش های فانتزی گزینه مناسبتری برای دکوراسیونهای امروزی هستند.

  جدا از این مسائل، انواع فرش ماشینی با داشتن کیفیت عالی توانستهاند جایگاه خود را حفظ کنند و از این نظر مورد توجه قرار گیرند تا ارزان بودن آنها در مقایسه با فرش دستباف، تنها دلیل برای خرید فرش ماشینی نباشد. فرشهای ماشینی از نظر بافت و تنوع طرح، بسیار قوی کار میکنند تا جایی که هیچ فضایی در خانه وجود ندارد که فرش ماشینی مناسب آن پیدا نشود.

  مزایای خرید فرش فانتزی

  فرش فانتزی یکی از نمونههای پر طرفدار در بین فرشهای ماشینی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده اما دلیل این محبوبیت چیست؟ چه چیزی بازار خرید فرش فانتزی را داغ کرده است؟

  بافت فرش فانتزی مانند سایر فرشهای ماشینی با دستگاههای به روز و متد پیشرفته صورت میگیرد و در تولید این فرش از نخهای با کیفیت و مرغوب استفاده میشود که همین موضوع دلیلی برای داشتن کیفیت مناسب فرشهای فانتزی هستند.

  فرشهای فانتزی را میتوان به انواع فرش طرح فانتزی، فرش کودک و فرش گبه تقسیم کرد که اساس این تقسیمبندی در طرح و نقشه آنهاست و دست شما در خرید این فرشها باز است.

  بافت فرش فانتزی با نخ پروپیلن صورت میگیرد و به همین علت، فرشهایی فاقد پرز هستند و باعث بروز حساسیت نمیشوند.

  از ویژگیهای دیگر فرش فانتزی، دوام خوب آنها و مقاوم بودن در برابر رطوبت، شستوشو و حرارت است که باعث میشود این فرشها برای فضاهایی مانند آشپزخانه، اتاق خواب و پادریها مورد استفاده قرار گیرند.

  مهمترین مزیتی که در خرید فرش فانتزی مطرح است، قیمت مناسب و مقرونبهصرفه آن با توجه به تنوع و زیبایی این فرشها در مقایسه با سایر فرشهای ماشینی است.

  انواع فرشهای فانتزی

  از این فرشها برای هر سلیقه و هر مدل دکوراسیونی، یک نمونه وجود دارد اما نکته منحصربهفرد آن، استفاده از طرحهاییست که شاید قبلا از آنها در فرشهای ماشینی استفاده نمیشد. طرحهایی مانند حیوانات، اشکال هندسی، طرحهای فانتزی و… که در تولید فرش فانتزی مورد توجه قرار گرفتند و تحول بزرگی در فرشهای ماشینی ایجاد کردند.

  از جذابیت دیگر فرشهای فانتزی بافت خاص فرشهای کودک است که با طرحهایی شاد و جذاب برای اتاق کودک و نوجوان بافته میشوند و شامل تصاویر کارتونی، شخصیتهای انیمیشن و … هستند. قطعا جذابیت استفاده از این فرشها برای اتاق کودک در مقایسه با دیگر مدلهای فرش بیشتر است و همین موضوع توجه خانوادهها را موقع خرید فرش اتاق کودک، به سمت فرش فانتزی معطوف کرده است.

  فرش گبه نیز گروهی دیگر از فرشهای فانتزی است که با وجود ماشینی بودن، به خوبی ترکیبی از اصالت فرش ایرانی در کنار طرحهای فانتزی و مدرن ایجاد کرده است. ویژگی قابل توجه در این فرش، بافتی خاص با پود بیشتر و گرههای شلتر است که باعث نرمی و راحتی فرش گردیده.

  خرید اینترنتی فرش فانتزی

  شما می توانیدباکلیک روی طرح فرش وتعاد آن به راحتی فرش خود را انتخاب کنید.

  4 دلیل برای خرید فرش گبه

  در نهایت میتوان با توجه به موارد ذکر شده فرش فانتزی را انتخابی ایدهآل و بهصرفه برای انواع دکوراسیون در نظر گرفت اما انتخاب فرش مناسب تنها نیمی از راه است و خرید آن پروسهای جداست و دردسرهای خود را دارد.

  اینجاست که خرید از فروشگاه اینترنتی فرش شادلین میتواند راهی ساده و در عین حال بهینه برای خرید فرش باشد تا بتوانید در زمان و بودجه خود صرفهجویی کنید و بدون گذراندن وقت زیاد در بازار که احتمالا کمی گیجکننده هم میباشد، فرش مورد نظر خود را به راحتی تهیه کنید. به ویژه برخی از این فروشگاهها مانند فروشگاه اینترنتی فرش شادلین خرید راحتتر و مطمئنتری را برایتان رقم میزند.

  ثبت نام در سایت

 • مقاله
  پوشش کف و ارتباط آن با ارتفاع فضا

  به کار بردن کف پوشی با بافت درشت یا پرز بلند، سبب می شود این پوشش در چشم بیننده نزدیکتر دیده شود. همین تاثیر سبب می شود تا فاصله کف تا سقف هم کمتر به نظر آید.
  کف پوش تیره تر از دیوارها:
  بهتر است رنگ انتخابی برای انواع فرش ماشینی، رنگی ساده، هماهنگ و تیره تر از دیوارها باشد، چرا که فضا را گرم و صمیمی، خانگی و دلچسب می نماید.
  کف پوش روشن تر از دیوارها:
  به کار بردن رنگ روشن برای کف سبب می شود تا کف نوارانی و درخشان بنماید. انتخاب رنگی ساده، هماهنگ و روشن تر از دیوارها به کامل شدن این حس کمک می کند.
  اگر بخواهیم فضا بزرگ تر دیده شود:
  انتخاب پوششی یک دست و با رنگی ساده، بدون طرح با بافتی نرم سبب می شود فضا بزرگ تر به نظر آید و این تأثیر با ادامه این پوشش به دیگر راهرو ها و اتاق ها بدون انقطاع، بیشتر می شود.
  بنابراین اهمیت رنگ را نباید از نظر دور داشت، زیرا رنگ فرش به عنوان یک عامل مهم متحد کننده و تعیین کننده محدوده دید تلقی می شود. رنگ فرش باید معقولانه و با دقت و تأمل انتخاب شود.
  در مورد انتخاب رنگ باید به نکات زیر توجه نمود :
  از رنگ های مورد علاقه تان استفاده کنید، چون احساسات شما مهم است و نشان دهنده شخصیت شماست.
  طرح و ابعاد اتاق و رنگ وسایل به کار رفته در منزل را در نظر بگیرید.
  میزان نور و روشنایی منزل را مد نظر قرار دهید.
  برخی از بخش های تالار، چه از طریق هوا و چه در نتیجه رفت و آمدهای زیاد، در معرض گرد و غبار و آلودگی قرار می گیرد. باید سعی شود این گرد و خاک در روی کفپوش با توجه به رنگ آن، بد نما و زننده به چشم نیاید.
  بعضی از رنگ ها می توانند این عیب را در خود پنهان کنند تا لحظه به لحظه در معرض دید قرار نگیرند. بهتر است در این قبیل جاها برای قسمت های سرو غذا و امثال آن، از طرح ها یا ترکیب های لکه لکه یا خال خال استفاده شود.
  در قسمت هایی که رفت و آمد کم است و مشکل گرد و خاک بسیار کم یا احیاناً در حد صفر است، میتوان از رنگ های روشن استفاده نمود.
  کفپوش محل های پر رفت و آمد باید دارای رنگ های تیره تر با بافت های مختلف و طرحهای گوناگون باشد

  ثبت نام در سایت

  .

 • مقاله
  فرش گرد برای چه دکوراسیونی قابل استفاده خواهند بود

  در برخی مواقع در دکوراسیون خانه خود ممکن است با سطح زمینی رو به رو شوید که به شکل نامعمولی ساخته شده است. ممکن است در زمانی از این مسئله باخبر شوید که می خواهید کاغذ دیواری و یا لوستر آن دکوراسیون را تعیین کنید. در چنین شرایطی استفاده از فرش های گرد می تواند راهکار خوبی باشد؛ اما چگونه از درست بودن این انتخاب اطمینان خاطر پیدا کنیم؟ معمولا مبلمان دارای زوایایی هستند؛ بنابراین با توجه به این مسئله، طرح دیوارهای خود را انتخاب نمایید. در این زمان قطعا استفاده از فرش های گرد می تواند نوعی احساس سادگی و امنیت را برای شما ایجاد کند. در این مطلب با ما همراه باشید تا بفهمیم که این نوع فرش برای چه دکوراسیون هایی قابل استفاده خواهد بود.

  1- زمانی که بخواهید جزئیات منحنی معماری را نمایان تر کنید

  جزئیات منحنی معماری معمولا منحصر به فرد و قابل توجه هستند. پیشنهاد ما برای نمایان تر کردن این جزئیات زیبا، استفاده از فرش های ماشینی و گبه گرد است تا با این کار به برجسته تر جلوه دادن آنها کمک خواهید کرد.

  برای مثال در این تصویری که مشاهده می کنید، فرش گرد کمک می کند تا جزئیات معماری ای که در اطراف پنجره وجود دارد با وضوح بیشتری نمایان گردد. علاوه بر این مزیت دیگری که در استفاده از فرش گرد در دکوراسیون نشیمن این تصویر وجود دارد این است که در مشخص تر کردن حدود و حاشیه میز گردی که در وسط قرار دارد نیز تاثیر زیادی گذاشته است.

  2- برای هماهنگی با شکل مبلمان مانند میز و لوستر

  اگر دکوراسیون شما دارای نشانه هایی مثل لوستر های گرد و یا جزئیات خاص دیگری مثل آینه های مدور و ... است، می توانید با کمک فرش های گبه ماشینی گرد به زیبایی آنها افزوده و توجه بیشتری را به آنها معطوف گردانید.

  برای مثال در دکوراسیون ناهارخوری این تصویر، برجستگی از چراغ ها بر روی سقف وجود دارد و میز غذاخوری گردی هم دیده می شود که با کمک فرش ماشینی گردی که بر کف آن دکوراسیون شده، جذابیت و زیبایی بسیاری پیدا کرده و حاشیه های آن نیز پر رنگ تر گردیده است. استفاده از فرش گه و فانتزی گرد در این دکوراسیون نیز نوعی ثبات برقرار کرده است. با کمی بررسی و دقت، مطمئن شوید که برجستگی دایره ای چراغ و میز، کاملا با فرش شما مطابقت دارد.

  3-زمانی که بخواهید منطقه ای را به شکل مجزا تعیین کنید

  اگر فضای دکوراسیون شما بسیار گسترده و نامشخص است می توانید با کمک یک فرش گبه و فانتزی ماشینی گرد، قسمتی را به شکل مجزا تعیین کرده و دکوراسیون کنید.

  مطمئن شوید که تمامی قسمت های وسایلی که در نظر گرفته اید، روی فرش ماشینی قرار بگیرد تا نوعی انسجام به دکوراسیون شما بخشیده شود و بتوانید به راحتی در آن قسمت استراحت کنید.

  4- زمانی که بخواهید با کمک فرش کوچک دیگری، فرش خود را لایه بندی کنید

  اینکه تمامی سطح کف اتاق خود را با فرشی فانتزی ساده پوشش دهید به برجسته تر شدن رنگ های دکوراسیون شما کمک خواهد کرد، اما علاوه بر این می توانید با کمک فرش گردی که بر روی آن قرار می گیرد این خیرگی و برجستگی را با کمک رنگی مجزا افزایش دهید و دکوراسیون اتاق خود را زیباتر کنید.

  در دکوراسیون اتاق خوابی که در تصویر مشاهده می کنید، طرحی برای این فرش مجزای گرد در نظر گرفته شده است که با دیوار و سایر وسایلی که در اتاق چیدمان شده هماهنگی مناسبی را ایجاد کرده است. با این کار هم فضایی مختص و جداگانه همراه با میز و صندلی برای فرزند خود ایجاد کرده اید و هم چنین نوعی تناسب و هماهنگی بین عناصر دکوراسیون این اتاق بخشیده اید.

  فرش ماشینی گردی را که بر روی فرش ساده خود قرار می دهید را به گونه ای پهن کنید که تمامی مبلمان و وسایلی که میخواهید جداگانه قرار بگیرند، بر روی آن چیدمان شوند.

  5-برای اینکه دکوراسیون کوچک خود را بزرگ تر نشان دهید

  طراحان داخلی با کمک یک فرش فانتزی و گبه گرد و استفاده از آن در فضاهای کوچک می توانند دکوراسیون آن را کمی بزرگ تر جلوه دهند. منحنی موجود در فرش های گرد چشم شما را مجاب می کند تا به اطراف فضای اتاق خود توجه کنید. مزیت دیگری که استفاده از فرش های ماشینی گرد در فضاهای کوچک دارد این است که نوعی نظم و ترتیب به دکوراسیون شما می بخشد و مانع از شلوغ و شلخته جلوه دادن آن می شود؛ بنابراین با استفاده از یک فرش گرد در دکوراسیون اتاق کوچک خود می توانید در بزرگ تر جلوه دادن آن تاثیرگذار باشید.

  در هنگام استفاده از فرش گرد در دکوراسیون اتاق کوچک خود سعی کنید از مبلمان بزرگ خود برای چیدمان روی آن استفاده کرده و فقط لبه های پایه آنها را بر روی فرش قرار دهید تا فرش گرد شما بتواند به خوبی جلوه گر باشد.

  6- شکل مستطیلی استاندارد به کارتان نخواهد آمد

  معمولا فرش ها ابعاد استانداردی مثل 1.6 در 2.3 متر و یا 1.7 در 2.4 متر دارند. گاهی اوقات به دلیل شرایط خاصی که در فضای اتاق شما وجود دارد( مثل وجود ستون، راه خروجی در و ...) فرشی با ابعاد استاندارد کارایی لازم را برای دکوراسیون شما نخواهد داشت. در این شرایط است که استفاده از فرش گرد را به شما پیشنهاد می کنیم، چراکه خطوط و حاشیه های منحنی فرش گه و فانتزی گرد می تواند در چنین شرایطی برای دکوراسیون شما مناسب تر باشد.

  زمانی که از فرش گرد در دکوراسیون خود استفاده می کنید، سعی کنید اندازه آن آنقدر بزرگ باشد که وسایل و مبلمان شما با آن تماس داشته باشد. این کار به شما کمک می کند تا دکوراسیونی تعریف شده و منسجم تر داشته باشید.

  در سایت ثبت نام کنید و نظرات خود را اعلام کنید.

 • مقاله
  فرش ماشینی مناسب قلب خانه شما : آشپزخانه

  فرش مناسب آشپزخانه به زیباتر شدن فضای آن کمک می کند

  فرش یکی از عناصر مهم در زیبا تر شدن محیط اطراف می باشد و تاثیر زیادی در دکوراسیون دارد با توجه به چیدمان و ریزه کاری ها و تزیین منزل ، فرش ماشینی با توجه با تم فضا ی مورد نظر انتخاب می شود.

  همیشه نمی توانیم برای چیدمان و زیبایی منزل صرفا به پذیرایی و اتاق خواب بپردازیم انتخاب مدل فرش ماشینی مناسب آشپزخانه ، فضایی که خانم های خانه دار بیشترین وقت خود را در آنجا سپری می کنند ، توجه خاصی را می طلبد.

  با این توضیحات آشپزخانه باید مکان شیک و دنجی باشد تا بتواند با عشق مشغول کارهایتان شوید.فرش مناسب آشپزخانه باید فرشی باشد که احساس نرمی و آرامش داشته باشیم.

  فرش آشپزخانه در طرح و رنگ های مختلفی می توانند استفاده شود ولی برای انتخاب و هدف ما ملاک هایی وجود داردکه می تواند نوع انتخاب مان را مشخص کند و اکثر نیاز های یک خانم خانه دار را برآورده کند .

  فرش ماشینی مناسب آشپزخانه باید در عین زیبایی ، نرمی و لطافت خود را داشته باشد چون پاخور فرش آشپزخانه زیاد است طرح و رنگ آن هم باید به گونه ای باشد که کثیفی را کمتر نشان دهد و در صورت کثیف شدن شستشوی راحتی داشته باشد . نوع فرش آشپزخانه را می توانیم با این توضیحات انتخاب کنیم.

  تنوع فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی شادلین فرش کاشان برای آشپزخانه زیاد است و میتوانیم بهترین ها را انتخاب کنیم .

  فرش فانتزی و گلیم فرش گزینه خوبی برای آشپزخانه است چون نرمی و لطافت و دوام خوبی دارد.

  سوالی که اغلب عروس خانم ها موقع خرید جهیزیه به ذهنشون میاد و بعد از اون هم بعضا خانم هایی که قراره یه فرش جدید بخرن یا فرش قدیمی رو عوض کنن، بهفکرشون میرسه اینه که چه فرشی بخریم که برای آشپزخانه مناسب باشه؟

  اولین موضوع مهم اینه که فرش سنگین برای آشپزخانه نخریم چرا که شستشوی اون سخت میشه.

  موضوع دومی که به هنگام خرید فرش آشپزخانه باید در نظر داشته باشید رنگ آن هست. رنگ فرش آشپزخانه نباید روشن باشد چون زود کثیف میشود و مجبور به شستن زود هنگام اون هستید که موجب پوسیدگی میشود. فرش با رنگ تیره بهترین انتخاب هست تا آلودگی و لک رو نمایان نکند اما اگه قصدتون برای خریدن یه فرش رنگ روشن جدی هست حداقل طرح و نقشه شلوغ انتخاب کنین تا به راحتی لک هارو نشون ندهد.

  جنس فرش آشپزخانه

  اول اینکه فرش پرزبلند یا همون فرش شگی برای آشپزخانه نخرید چون جایی که موادغذایی زیادی وجود دارد فضای مناسبی برای پهن کردن فرش شگی نیست. دوم اینکه فرشی تهیه کنید که رطوبت رو به خودش نگیرد که احتمال پوسیدگی فرش پایین بیاد.

  خرید فرش گران قیمت برای آشپزخانه کار عاقلانه ای نیست. اگر به هر دلیلی فرش شما دچار سوختگی بشه یا خراب شود نمی توایند زودبه زود عوض کنید. فرش سبک با امکان شستشوی راحت خریداری کنید.

  مورد بعدی که باید در نظر داشت اینه کهفرش لطیف ، ضخیم و با تراکم بالا بخرید. آشپزخانه محل پر رفت و آمدی هست که نیاز به فرش با دوام و محکم دارد.

  تاثیر فرش در دکوراسیون آشپزخانه

  همون اندازه که دکوراسیون اتاق ها مهمه، فضای آشپزخانه هم نیاز به دکوراسیون خوب و مناسب داره. ابعادی برای فرش این فضا انتخاب کنین که کل فضارو در بر نگیرد. به اندازه وسط فضای آشپزخانه شما کافیه. رنگ مناسب علاوه بر اینکه تیره باشه تا لک هارو پنهان کند، بهتره رنگی رنگی باشد و با بقیه وسایل ها هماهنگ باشد.

  اگه قراره فقط یه قسمت کوچکی از آشپزخانه رو فرش کنین، بهترین جا در پای سینک ظرفشویی هست که آب گیر باشه.

  بهتری فرشی که برای آشپزخانه میتونین بخرید، گلیم فرش یا فرش گبه از نمونه های فرش ماشینی هست که قیمت بالایی ندارد و نیاز نیست خرج زیادی را متقبل شوید.

  نظرات خود را در مورد این مقاله در سایت ثبت کنید.

  ثبت نام در سایت

 • مقاله
  گلیم فرش ماشینی چه نقشی در دکوراسیون منزل دارد؟

  امروزه مردم رای زیبایی دکوراسیون خود از بهترین وسایل برای تزیین منزل خود استفاده میکنند بعضی افراد فکر میکنند که با وسایل گران قیمت می توانند زیبایی منزل را بیشتر کننددر واقع آنچه بیشتر اهمیت دارد هماهنگی وسایل با یکدیگر استکه باعث افزایش زیبایی منزل خواهد شد.بعضی از وسایل نقش کلیدی در منزل دارند که زیبایی دوچندان در دکوراسیون دارندو سب تغییر در فضای خانه می شود و منزل را شیک تر و جذاب تر می کند.

  فرش نیز نقش اصلی و اساسی در زیبایی محیط دارد و از گذشته تاکنون استفادههای زیادی از آن انجام میشده است. اگر منزلتان پر باشد از وسیلههای گران قیمت و شیک اما کفپوش تان خالی باشد آن خانه دیگر حرفی برای گفتن نخواهد داشت!!

  در اکثر خانه ها به خصوص خانههای ایرانی از فرش های ماشینی برای پوشاندن کفپوشها و هم چنین زیبایی بیشتر استفاده میکنند تاثیر مثبت فرش ها به گونهای است که اگر درست و مناسب انتخاب شوند دکوراسیون را متحول خواهند کرد. استفاده از فرش ماشینی در دکوراسیونهای مدرن و امروزی کار بسیار سختی نیست تنها با کمی دقت و خلاقیت و هماهنگ بودن سایر عناصر دکوراسیون میتوانید آنها را هر جایی که دلتان خواست به کار ببرید. از دکوراسیون های ساده گرفته تا خانههای مدرن و امروزی. فرش ها نیز به علت اینکه جنبه تزیینی دارند در هر جای از خانه که استفاده شوند زیبایی آن نمایان خواهد شد.

  گلیم فرش یکی از دسته بندیهای فرش ایرانی است که با زیبایی خود محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارد و از جایگاه ویژهای برخوردار است. گلیم فرش ها یک انتخاب بینظیر و زیبا با قیمت مناسب برای افرادی که علاقه زیادی به زیبایی دکوراسیون داخل خانه دارند هستند گلیم فرش شادلین را به سادگی میتوان در اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه، راه پله، راهرو ورودی به کار برد بدون اینکه کوچکترین ناهماهنگی در دکوراسیون به وجود آید. این دسته از فرش ها یا طرح های منحصر به فرد خود گرما و انرژی زیادی به محیط میبخشند.

  گلیم فرش شادلین با مدل های فانتزی و مدرن

  خرید و انتخاب فرش برای خانه از موضوعات حساسی است که باید با دقت و اطلاعات کافی خرید انجام شود.خرید فرش اینترنتی نیز که امروزه جایگاه ویژهای یافته، کار بسیاری از مردم را در امر خرید فرش ماشینی آسان و راحت کرده است به گونهای که دیگر نیاز نیست انرژی و وقت زیادی را صرف خرید فرش مورد نظرتان کنید. هر نوع طرح فرش فانتز ، گلیم فرش و فرش های کلاسیک و رمانس با هر نوع رنگبندی در فروشگاه فرش آنلاین شادلین فرش کاشان موجود است و هر زمان و در هر جایی که آماده خرید بودید میتوانید سفارشتان را ثبت کنید. به همین راحتی!

  فرش ها انواع مختلفی دارند که قبل از خرید باید مشخص کنید کدام نوع از آنها برایتان مناسب است فرش ماشینی و فرش دستباف انواع فرش های ایرانی هستند که محبوبیت زیادی دارند.گلیمفرش که زیر مجموعهای از فرش های ایرانی اصیل است هم دستباف و هم ماشینی هر دو، زیبایی فوق العادهای دارند، این که کدام نوع از آن را برای منزلتان انتخاب کنید بستگی به بودجهای دارد که برای خرید در نظر گرفتهاید.

  قیمت گلیم فرش ماشینی

  بیشتر بخوانید:نقش گلیم فرش در دکوراسیون کلاسیک و مدرن

  قیمت گلیم فرش ماشینی نیز در مقایسه با گلیم دستباف مناسبتر و ارزانتر است و خریداران بسیاری را به سمت خود کشانده است. تنوع فرش گلیم ماشینی طوری است که اغلب طرحهای آن را میتوان در منزل استفاده کرد. برای مثال میتوان این فرش ها را به صورت متری تهیه کرد، اگر فضایی را داشته باشید که اندازه آن استاندارد نبود میتوانید با اندازه گیری محل مورد نظرتان از فروشگاه فرش ، گلیم فرش متری را خریداری کنید. قیمت گلیم فرش متری با توجه به متراژ موردنظرتان مشخص خواهد شد. این نوع از فرش ها هر مدلی که انتخاب شوند زیبایی خاص خودشان را خواهند داشت گلیم فرش فانتزی و گبه های ماشینی از پرفروشترینهای این نوع از فرش ماشینی هستند.

  همان طور که آگاه هستید داشتن کفپوش مناسب که هم زیبایی منزل را تامین کند و هم پوششی در برابر سرما باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. اما قبل از خرید باید به بعضی نکات از قبیل نحوه قرار گیری، اندازه و جنس به کار رفته در فرشتان دقت کافی داشته باشید. ابتدا باید محل قرارگیری فرش را مشخص کنید، بهتر است فرش را در مکانی پهن کنید که بیشتر اوقاتتان را در آن جا سپری میشود.

  اندازه فرش ماشینی از نکاتی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید برای مثال برای فضاهایی که عرض 2 متر و طول 3 متر هستند استفاده از گلیم فرش های 6 متری بسیار مناسب است یا اگر میخواهید فرش فضای زیادی را اشغال نکند امکان استفاده از فرش گلیم با اندازه 4 متری هم وجود دارد طبیعتا قیمت گلیم فرش 4 متری از قیمت گلیم فرش 6 متری پایینتر خواهد بود. مهمترین و اصلیترین عامل در خرید فرش ماشینی توجه به جنس و کیفیت است گلیم فرش ها چون از لحاظ قیمت در سطح پایین تری قرار دارند بی انصافی است اگر بگوییم کیفیت آنها هم پایین است در صورتی که این فرش ها کیفیت و دوام مطلوبی را برای خریداران فراهم کرده است.

  کاربرد گلیم فرش در چه فضاهایی است؟

  گلیم فرش ماشینی به علت وزن سبک و طرح و رنگبندی متنوع در اکثر فضاها کاربرد دارد یکی از این محیط ها آشپزخانه است معمولا انداختن فرش و قالی در فضای آشپزخانه به علت کثیفی زیاد توصیه نمیشود و از آنجایی که شستشوی فرش کار سادهای نیست پوشاندن کف آشپزخانه با فرش هایی همچون گلیم که وزن سبکتری دارند بیشتر توصیه میشود گلیم فرش آشپزخانه در تمامی سایزها در فروشگاه فرش ماشینی شادلین موجود میباشد بهتر است این نوع از فرش ها را با توجه به فضای که در اختیار دارید انتخاب کنید

  در سایت ثبت نام کنید و نظرات خود را اعلام کنید.

  کلمات کلیدی

  گلیم فرش خرید اینترنتی فرش ماشینیقیمت گلیم فرش ماشینی

درباره فرش شادلین کاشان

شرکت فرش شادلین کاشان با کادری مجرب و متخصص در زمینه نساجی و فرش ماشینی و بهره گیری از تکنولوژی برتر و ماشین آلات بافندگی روز دنیا با تولید سالیانه 500000 متر مربع ، فعالیت خود را در زمینه فرش ماشینی آغاز کرد. این شرکت همگام با پیشگامان صنعت فرش ماشینی در جهان برنامه های خود را در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز استوار کرده است تا بتواند همواره محصول با کیفیت با استفاده از مرغوب ترین الیاف پلی استر ، پلی پروپلین، اکریلیک مطابق با استاندارد های بین المللی و جدیدترین تکنولوژی بافت تولید و عرضه نماید. از این رو کلیه محصولات شادلین دارای نشان استاندارد ملی ایران می باشد که نتیجه تلاش و زحمات بی دریغ مدیران و پرسنل با تجربه آن است .این شرکت به عنوان صادرکنده به 3 قاره جهان و با حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی توانسته توجه بازار جهانی را به خود جلب نماید وهمواره با تولید محصولات برتر و با کیفیت ،‌گام بلندی در راستای تحقق اهداف صنعت نساجی و فرش ماشینی کشور در بر دارد. ادامه ..